DOPRAVA ZDARMA již při nákupu nad 1000 Kč po ČR

Připraveni na horké léto? Ano!

Připraveni na horké léto? Ano!

Tak jako každý rok, jsme pro vás nachystali pořádně barevnou krásnou letní kolekci, na které jsme dnes a denně pracovali už od ledna. Vše jsme pořádně nakreslili, vybrali, nakombinovali a jeli s tím za našimi mistry šicích strojů do Nepálu a Indie. Ti se do toho všeho pustili po hlavě, měřili, kombinovali, tiskli, žehlili... a pak, po pořádné dřině, bylo hotovo! Poprvé jsme spatřili naše společné návrhy na fotkách a o pár týdnů později jsme je držely v našich rukách. A to je chvíle, kterou milujeme ze všeho nejvíce. Když poprvé otevřeme bedny se vzorky, věšíme, kocháme se, zkoušíme a říkáme si, co je super a na čem ještě zapracujeme. Když konečně vše vybalíme, pověsíme a vidíme plody naší společné několikaměsíční práce. A pak s ní konečně můžeme do světa! Pro tu nejlepší odměnu ze všech, a to jsou vaše názory a ohlasy.

První místo, kde tradičně představujeme novou kolekci, je veletrh Styl v Brně. Právě tam naše modely rozzáří celou budovu i módní show, na kterou se všichni pořádně těšíme. Je to totiž první místo, kde vidíme reakce těch nejdůležitějších lidí. Vás. Našich nejmilejších zákazníků. 

Po návratu z veletrhu ještě dumáme, sčítáme a přemýšlíme, na které modely byly největší ohlasy a které tak budou ty nejkrásnější pro letošní sezónu. Doladíme detaily, pošleme objednávky a čekáme na ten den, kdy se dozvíme, že je tu zásilka plná novinek, na které se těšíme. A dobrou zprávou je, že letošní kolekce už je celá v prodeji.

Plná barev a vzdušných materiálů. Plná elegance a jemných detailů. Plná sukní, kalhot, šatů, halenek, tunik i triček a košilí. V letošní kolekci najdete tradiční barevné kousky s potiskem oblíbených mandal nebo květin. Novinky z lehkého a vzdušného materiálu, které ani nestíháme objednávat. Indické haleny a balonové kalhoty pro krásné léto a mnoho dalších novinek, které jsou tak krásné, že slova nestačí. 

Přesvědčte se sami.