DOPRAVA ZDARMA po ČR při nákupu nad 1000Kč  •  Osobní odběr v Praze ZDARMA - Argentinská 22 a Lazarská 6

realizace interiérů

Inspirujte se ukázkami interiérů a exteriérů vybaveným nábytkem a bytovými doplňky SANU BABU.

Masivní nábytek SANU BABU pochází z Indie, Nepálu a Tibetu a je vyráběn z tvrdého tropického dřeva. Díky ručnímu zpracování je každý kus originál. Koloniální styl navozuje pocit exotiky a vytváří atmosféru unikátnosti. Atypické kusy nábytku a soch seženeme na míru podle přání zákazníka.

PŘEKVAPENÍ V PANELÁKOVÉM BYTĚ

Milujete stylové bydlení, starý koloniální nábytek, orientální svítidla a máte pocit, že se to do vašeho panelákového bytu nehodí? Myslím, že se nám rychle podaří vás vyvést z omylu. Své sny o bydlení si můžete splnit kdekoliv a kdykoliv. Stačí jen mít vizi a realizovat ji. Velkou inspirací pro vás může být příběh našeho zákazníka, pana B., který přesně tuto vizi měl. Byl tak laskavý, že svolil ke krátkému rozhovoru a svůj vysněný interiér pro nás i nafotil.

 

Pavilon Slunce, Golf Slapy

Vybavili jsme interiér nedávno otevřené multifunkční budovy Pavilon Slunce v golfovém areálu Golf Park Slapy sv. Jan. Koloniální styl a britské tradice byly inspirací při tvorbě podoby, vybavení a ducha budovy. Cílem bylo vytvořit harmonický celek, kde zajímavé a originální kousky souzní s interiérem a okolím stavby.

Veškerý nábytek byl vyroben na míru z antik týku a palisandru podle možností prostoru Pavilonu Slunce a v souladu s představou architekta, který pavilon navrhl. Obrovské lustry jsou také na zakázku a jsou výrazným dekorativním prvkem. Barové pulty jsou zdobeny originálními kamennými dekoracemi z Jodhpuru. Unikátní je 3,5m dlouhý oválný stůl ze starého teaku. Celkový dojem a atmosféru orientu umocňují polštářky, dekorace a textilie.

 

Dvorek rodinného domu , Dobřichovice

Dvorek rodinného domu v Dobřichovicích zdobí dvě lavice ze starého týku a nespočet zrcadel různých tvarů, barev a velikostí. Jedna z lavic má překlápěcí opěradlo a obě jsou výrazně barevně zdobené. Zrcadla jsou všechna antik a jejich množství a rozmístění vytváří naprosto unikátní dojem.

 

ÚTULNÁ LOŽNICE PANA O.