VÁNOČNÍ DÁRKY s původními visačkami je možné vyměnit až do 8.1.2020  -  využijte DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč po ČR

doprava zdarma
30 % Sleva
Komoda z antik teakového dřeva, 112x47x67cm

Komoda z antik teakového dřeva, 112x47x67cm

Zboží je nedostupné
  • Kód FUR84399
  • Váha 41,00 kg
  • Země původu Indie
  • O produktu antik teak, 112x47x67cm

Zapomeňte na sériově vyráběný nábytek z dřevotřísky. Pořiďte si skutečný řemeslný originál, na kterém uvidíte opravdovou ruční práci indických mistrů. Tato jednoduchá nadčasová komoda je vyrobena z pravého antik týkového dřeva. Krásně tak zapadne do moderního či rustikálně laděného domova, nebo do interiéru na vaší chalupě.

K výrobě těchto kusů se používá masivní dřevo, které pochází z původního, léta používaného nábytku. Výsledkem této recyklace starých kusů nábytku je plně funkční originál, který má svůj vlastní příběh a jedinečný vzhled. Nábytek z antik dřeva nadchne nejen příznivce stále populárnějšího vintage stylu, ale dodá útulnou a osobitou atmosféru každému interiéru, ať už je koncipován moderně nebo tradičně.

Dřevo teaku je velmi ceněné pro svou tvrdost, elegantní vzhled a především trvanlivost. Teakový nábytek vnese do vašeho domova orientální atmosféru. Každý kus je originál.