Jarní výprodej NÁBYTKU  ●  SLEVY až 30 %  ●  při nákupu nad 1000Kč je doprava po ČR ZDARMA

Připravte se na krásné léto

V Indii a Nepálu vědí jak na léto! A právě proto je letošní kolekce nejen pohodlná a plná barev, ale vládnou jí samé lehké a vzdušné materiály, které jsou na teplé počasí zkrátka ideální. Každý kus je originál vytvořený skutečnými lidmi v Nepálu a Indii, proto u nás najdete pouze malé kolekce po pár kusech. Materiály, které pro vás vybíráme jsou barveny přírodními barvami a každá výšivka byla vytvořená poctivou ruční prací. 

Takže jdeme na to!

Konečně jsme mysleli na všechny slečny a dámy, které milují pohodlí a vzdušné materiály, ale nenosí rády sukně ani šaty. Přesně pro tenhle případ jsou tu zvonové kalhoty, které sice vypadají jako sukně ale nejsou. Materiály jsou příjemné, barvy různorodé a výsledek stylový.

  

 


A co máme dále?
Univerzální cvokové sukně jsou opět tady. Opěvované, chtěné a všemi milované sukně zapínané na patentky, díky kterým padnou všem velikostem od S do XXL. V nabídce najdete velkou spoustu nových designů, které čekají na první výlet. A nechybí ani oboustranné. 

  


Velká spousta nových šatů
na vás čeká každou sezónu. Tentokrát ale můžete vybírat z opravdových novinek, které tu ještě nebyly. Co takhle letní šaty z viskózy s límcem? Nebo raději bavlněné s novým Lace designem?

 


Nechybí ani oblíbená trička a tílka, která hravě doplní jednoduchou sukni, kalhoty i šortky.

   


A co takhle klasické turkáče 3v1 či oblíbenou balonovou sukni?

  

 

Tak hurá nakupovat. Vše najdete přímo tady.