DOPRAVA ZDARMA po ČR při nákupu nad 1000Kč  •  Osobní odběr v Praze ZDARMA - Argentinská 22 a Lazarská 6

Náš tým balí precizně a ekologicky téměř 30 let.

Náš tým balí precizně a ekologicky téměř 30 let.

Vždy se vše snažíme objednávky balit co nejlépe, aby ani nejdrsnější dopravci nezničili obsah balíku. Pokud jde o velmi křehkou věc, kterou je třeba zavézt po Praze a okolí, někdo z našeho týmu jednoduše sedne do auta a osobně zboží doručí. Je to jednodušší a ekologičtější než objednávku balit do deseti vrstev a doufat, že dorazí v pořádku. Klidně se tak může stát, že vám objednanou skříň či komodu zaveze přímo pan majitel. Sám si moc pochvaluje přímý kontakt se zákazníkem a často při doručování získá od zákazníků cennou zpětnou vazbu a nebo s nimi třeba rovnou vymyslí, čím doplnit jejich interiér. Vybírá pro vás v Indii zajímavé kousky již téměř 30 let, takže se nebojte zeptat na jeho radu.

A co když to necháme na doručovací společnosti? Používáme z 90% již použité obalové materiály, abychom zbytečně neplýtvali. K balení a vycpávání balíků v první řadě používáme obalové materiály, ve kterých naše kousky dorazily z Indie či Nepálu. Další zdroj jsou pro nás hypermarkety a velké řetězce, které nám zdarma poskytují krabice, které by se jinak vyhodily. Třetím zdrojem jste vy. Můžete nám donést nepoškozené krabice, které nevyužijete, do Argentinské 22. Rádi je pošleme znovu do kola. Další místa, kam můžete odnést krabice od e-shopových zásilek, najdete na reduca.cz.