DOPRAVA ZDARMA již při nákupu nad 1000 Kč po ČR

Jak vzniká móda móda pod značkou SANU BABU

Jak vzniká móda pod značkou SANU BABU

Móda značky SANU BABU je originální móda s prvky etno. Není to tedy přímo oblečení, které se nosí v Indii nebo Nepálu. Oděvy SANU BABU jsou šity pro české zákazníky v Nepálu převážně z indických látek. Zajímavé střihy jsou výsledkem kombinace evropského a asijského stylu - oblečení je šito tak, aby padlo postavě českých žen, ale využívá se i typů oděvů, které k nám přišly z Asie - turecké kalhoty, ponča, tuniky. Výraznější barevné provedení a kombinace různobarevných látek, potisků a výšivek jsou to, co módu inspirovanou etno stylem dělá zajímavou a originální - zaručeně oživí šatník každé ženy.

Každé kolekci SANU BABU věnuje maximální pozornost. Ze sezónní nabídky látek a střihů osvědčených dodavatelů se vybírá základ kolekce, která se dále tvoří, kombinuje a upravuje. Každý z týmu SANU BABU přispívá k finální podobě módních kolekcí.

Móda SANU BABU se šije v Nepálu v malých dílnách převážně rodinného charakteru. Dlouholetá spolupráce s dodavateli je založena na vzájemné důvěře a snaze vyjít si vstříc.

Oblečení se šije převážně z přírodních materiálů jako je bavlna, len, vlna, hedvábí, viskóza a kůže, při barvení látek se stále ještě využívají i přírodní tradiční barvy. Vzory vycházejí z asijské tradice, často je užívána technika zvaná ,,block print", při které se na látku vzor ručně tiskne dřevěnými razítky namočenými v přírodních barvách. Oděvy se zdobí i vyšíváním, prošíváním či batikou.

Všechny oděvy jsou vyráběny v malých sériích, takže je malá pravděpodobnost, že potkáte někoho ve stejném modelu. Oblečení značky SANU BABU je pro všechny ženy, které chtějí být originální a zajímavé, prostě vypadat jinak než ostatní. Móda SANU BABU podrhne osobnost každé ženy, je originální, barevná a hravá.