VÁNOČNÍ DÁRKY s původními visačkami je možné vyměnit až do 8.1.2020  -  využijte DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč po ČR

Jak uvázat sarong

Jak uvázat sarong

Milujeme sarongy. Opravdu. Vždycky, když začne jejich sezóna, znamená to léto, prázdniny, dlouhé teplé večery a hlavně moře, jezera a rybníky. Začnou se pak množit dotazy, jak nejlépe sarong uvázat, tak jsme se rozhodli pro vás připravit pár tipů.

Tady jsou!

Jako sukni, nebo šaty

Sarongy pocházejí původně z Indonésie, ale jistě si všichni vzpomínáte na filmy z Havaje, kde do nich byly ovinuté lepé dívky s věnci na hlavách, takže i tam jsou součástí tradičního oděvu. Jejich popularita se ale rozšířila do celého světa, takže je nyní můžete vidět na každé pláži a kdekoliv teplota překročí 35°C. A jak tedy na to:

sarong si můžete uvázat jako sukni

jen přes prsa jednoduchým uzlem

nebo za krk a máte rázem krásné šaty

 

Jak lze sarong kombinovat?

Ideální je, dát si ho přes plavky, ale můžete ho sladit s tílkem, jednoduchým tričkem nebo topem. Nebo si vezměte sexy prádlo, aby nevadilo, že občas jakoby mimochodem někde kousek vykoukne.


Příjemný vzdušný materiál

Sarongy jsou tkané z lehké viskózy, která (ač to zní uměle) je přírodní materiál. Viskózová vlákna se vyrábí z celulózy z různých druhů rostlin nebo dřeva. Jsou velmi příjemná a hebká na dotek - prostě na léto ideální prodyšná látka, ve které se budete cítit příjemně a volně.

 

Vzory a designy

Motivy na saronzích jsou velmi rozličné. Oblíbené jsou různé druhy mořských živočichů nebo mušlí, stále populární je batika, ještěrky, sloni a také mandaly (ty se na látky dostaly spolu s populárním buddhismem až trošku později).

Tak vzhůru do letní pohody s pohodovým sarongem! Už víte jak na to, tak si vyberte ten svůj!

HURÁ DO E-SHOPU >>>>