Jarní výprodej NÁBYTKU  ●  SLEVY až 30 %  ●  při nákupu nad 1000Kč je doprava po ČR ZDARMA

Jak uvázat sarong

Jak uvázat sarong

Milujeme sarongy. Opravdu. Vždycky, když začne jejich sezóna, znamená to léto, prázdniny, dlouhé teplé večery a hlavně moře, jezera a rybníky. Začnou se pak množit dotazy, jak nejlépe sarong uvázat, tak jsme se rozhodli pro vás připravit pár tipů.

Tady jsou!

Jako sukni, nebo šaty

Sarongy pocházejí původně z Indonésie, ale jistě si všichni vzpomínáte na filmy z Havaje, kde do nich byly ovinuté lepé dívky s věnci na hlavách, takže i tam jsou součástí tradičního oděvu. Jejich popularita se ale rozšířila do celého světa, takže je nyní můžete vidět na každé pláži a kdekoliv teplota překročí 35°C. A jak tedy na to:

sarong si můžete uvázat jako sukni

jen přes prsa jednoduchým uzlem

nebo za krk a máte rázem krásné šaty

 

Jak lze sarong kombinovat?

Ideální je, dát si ho přes plavky, ale můžete ho sladit s tílkem, jednoduchým tričkem nebo topem. Nebo si vezměte sexy prádlo, aby nevadilo, že občas jakoby mimochodem někde kousek vykoukne.


Příjemný vzdušný materiál

Sarongy jsou tkané z lehké viskózy, která (ač to zní uměle) je přírodní materiál. Viskózová vlákna se vyrábí z celulózy z různých druhů rostlin nebo dřeva. Jsou velmi příjemná a hebká na dotek - prostě na léto ideální prodyšná látka, ve které se budete cítit příjemně a volně.

 

Vzory a designy

Motivy na saronzích jsou velmi rozličné. Oblíbené jsou různé druhy mořských živočichů nebo mušlí, stále populární je batika, ještěrky, sloni a také mandaly (ty se na látky dostaly spolu s populárním buddhismem až trošku později).

Tak vzhůru do letní pohody s pohodovým sarongem! Už víte jak na to, tak si vyberte ten svůj!

HURÁ DO E-SHOPU >>>>