Dny SANU BABU • 25 % SLEVY na VŠE • do 15.4. s kódem sanu25 • při nákupu nad 1000Kč je doprava po ČR ZDARMA

Stylový nábytek se slevou až 50 %

Stylový nábytek se slevou až 50 %

Je to tu! Všemi oblíbené a dlouho očekávané slevy jsou tady. Na co se můžete těšit? Na novinky se zaváděcí slevou - 10 % a starší stylové kousky, které pro vás máme se slevou až 50 %. Nábytek z masivního dřeva, doplňky, sošky, lampy, přehozy na postel a mnoho dalšího. Navštivte nás a objevte Indii.

Kdy? do 18. února 2018

Kde? prodejna v ulici Lazarská, Argentinská a Na Ovčinách a samozřejmě na našem e-shopu.

POSAĎTE SE NA MANGO

Mezi nově dovezenými kusy vyniká tento řemeslný skvost - ručně vyřezávaná lavice z mangového dřeva s reliéfními ornamenty. Krásně se bude vyjímat v interiéru, ale třeba i jako nádherná lavička na kryté zápraží nebo verandu. Když ji doplníte pestrobarevnými polštáři nebo vyšívaným podsedákem, královské posezení pro mahárádžu je připraveno. Toužíte po celém setu? Koukněte ještě na stylově ladící komodu z manga.

POMALOVANÝ GOA STYL

Přijely k nám i novinky v oblíbeném Goa stylu. Jde o rustikální nábytek vyrobený z antik dřeva – dřeva, které už sloužilo několika generacím Indů jako součást jejich skříní, postelí nebo stolů. Proto na něm najdete typické barevné plochy – pozůstatky po původních nátěrech. Typickým zástupcem Goa stylu je například jídelní stůl se 6 židlemi ze starého týku. Atmosféra bývalé portugalské kolonie na vás dýchne i z modré prosklené skříně z antik teaku nebo židle s tyrkysovou patinou.

OPRAVDOVÉ STAROŽITNOSTI

Neláká vás nový nábytek či antik dřevo a hledáte autentickou starožitnost z Indie? U nás najdete jak velké solitéry, jako je starožitní malovaný trezor, tak menší starožitnosti, jako je dřevěný houpací kůň nebo starobylá komoda.

Jsou tito krasavci z masivního dřeva pro vás příliš velkým soustem? Udělejte si radost třeba malým, ručně vyřezávaným stolkem, nebo stylovým indickým zrcadlem a začněte si skládat svůj indický sen kousek po kousku.

Celou nabídku slev najdete přímo tady.