DOPRAVA ZDARMA již při nákupu nad 1 000 Kč po ČR

doprava zdarma
Komoda z antik teakového dřeva, "GOA" styl, 91x45x139cm

Komoda z antik teakového dřeva, "GOA" styl, 91x45x139cm

24 900 Kč s DPH
20 579 Kč bez DPH

Zboží je nedostupné
  • Kód FUR84395
  • Váha 75,70 kg
  • Země původu Indie
  • O produktu antik teak, 91x45x139cm

Zapomeňte na sériově vyráběný nábytek z dřevotřísky. Pořiďte si skutečný řemeslný originál, na kterém uvidíte opravdovou ruční práci indických mistrů.

Nábytek Goa, tolik charakteristický pro Indii, je ideální pro milovníky vintage stylu. Potřebujete propojit dědictví po prarodičích a moderní, současný nábytek? Komoda v Goa stylu z kvalitního antik teakového dřeva vám skvěle pomůže a bude tím pravým mezičlánkem. Tento originální kus najde svoje místo v ložnici, na chodbě a pro svoji barvitost například i v dětském pokoji. Jedinečný Goa styl spočívá v kombinaci starobylého a nového. K výrobě se používá masivní dřevo, které pochází z původního, léta používaného nábytku.Výsledkem této promyšlené recyklace starých kusů nábytku je plně funkční originál, který má svůj vlastní příběh a jedinečný vzhled. Nábytek Goa nadchne nejen příznivce stále populárnějšího vintage stylu, ale dodá útulnou a osobitou atmosféru každému interiéru, ať už je koncipován moderně nebo tradičně.

Dřevo teaku je velmi ceněné pro svou tvrdost, elegantní vzhled a především trvanlivost. Teakový nábytek vnese do vašeho domova orientální atmosféru. Každý kus je originál.